JEDINEČNÝ PROGRAM V JEDINEČNÝCH PROSTORECH. PROBUĎ V SOBĚ UMĚLCE S ARTMOMENT.

V ArtMoment jsou tak trochu blázni. Blázni do umění a tvoření, kteří tvrdí, že obraz s nimi namaluješ levou zadní i ty. A to, i pokud si naposledy držel štětec v ruce na výtvarce a už tenkrát sis říkal, že tudy cesta asi nepovede. No, ale co když povede a ještě se to povede? Parta z ArtMoment nám už víc jak rok každý týden ve VNITROBLOCKU ukazuje, že cestičku ke svému kreativnímu já dokážeme najít každý. A to nás baví. Natolik, že jsme si řekli, že o to přece nemůžeš přijít.

Bez jakýchkoli zkušeností a takzvaného talentu dokážeš pod vedením zkušených lektorek a lektorů namalovat své vlastní mistrovské dílo. Čekat na tebe bude plátno, všechny výtvarné potřeby, elegantní zástěry, díky kterým neukápne ani kapička na tvoji (garde)róbu, a v neposlední řadě speciálně upravené předlohy. Celým zážitkem tě provedou fajn lektorky a lektoři, kteří povedou tvoje tahy štětcem až ke zdárnému konci. Právě prostory Radlické kulturní sportovny se k takovému zážitku perfektně hodí.

A to nejlepší? V ArtMoment dokáží upravit zážitek přesně tobě na míru. Ať už chystáš teambuilding pro kolegy, rozlučku se svobodou, dětskou oslavu nebo večírek pro obchodní partnery, s touhle partou je nezapomenutelný zážitek přesně podle tvých představ zaručen. Buď svým vlastním Picassem a užij si legraci s paletou těch nejpestřejších barev. Víc o ArtMoment a jejich akcích se dozvíš tady.