PROČ U NÁS?

PERFEKTNÍ PROSTORY
PRO VAŠI STORY

Potkejte se s fanoušky svého podcastu naživo v Radlické kulturní sportovně. Z bývalé nákladní budovy jsme vytvořili místo pro všechny, kteří se chtějí potkávat, bavit se, sportovat nebo mají chuť rozhýbat Smíchov.

Od roku 2022 se v Radlické rozdávají ocenění ankety Podcast roku. Od podzimu 2023 se u nás vystřídala už pěkná řada podcasterů se svým live vystoupením.

Staňte se naší součástí i vy.

CO VÁM NABÍZÍME?

LOKACE

Radlická kulturní sportovna, Za Ženskými domovy 125/5, Praha 5 - Anděl

Býválá nákladní budova nabízí 400 m2 otevřených prostor s kapacitou 500 osob a velkou zahradu s kapacitou až 1000 osob. V divadelním usazení se k nám pohodlně vejde až 170 hostů. Budovu otevřeme v 17:00 a s živým podcastem začnete v 19:00 (s časem se dá hýbat). Samozřejmostí je otevřený bar a bistro.

PROSTOR

400 m2


KAPACITA

300 osob


divadelní USAZENÍ

170 hostů


OPEN DOOR

17:00

TECHNIKA

Aby vše probíhalo hladce, kromě naší techniky vám bude k dispozici i kolega Kuba, který se postará o veškeré nastavení naší techniky. Dobrý zvuk je podmínkou dobré akce.

RODE RODECASTER PRO


3x MIC SHURE SM7B S RAMENEM NA STŮL


3 páry SLUCHÁTek


SADA AKTIVNÍCH REPRODUKTORŮ


MIXPULT


MICRO SD CARD

V případě, že si chcete záznam odnést, přineste si na nahávání vlastní kartu.

PROMO

Aby bylo plno... Bez obav. Jsme vaši parťáci. Stejně jako hlavní sponzoři Cans a Active Radio.
Pro váš podcast připravíme grafiku v našem stylu. Tu protáhneme Instagramem a Facebookem Radlické, o promo se postará i Cans a Active Radio. Vytiskneme plakáty, které budou dostatečně dopředu lákat naše hosty. Založíme událost na Facebooku, kde vás označíme jako spolupořadatele. Stanete se součástí našeho programu, který promujeme online i offline.

Pomůžeme vám i s prodejem lístků. Vy řeknete cenu a my založíme stránku na Event Looku, který pro prodej lístků používáme. Za zprostředkování prodeje si Event look vezme 5% provizi z prodeje, 5% my za produkci. Za 750 Kč vám zajistíme vstupaře. Prodej lístků přináší i bonusy, jako je rozesílání newsletterů na všechny diváky předešlých podcastů a jiných akcí na Radlické.

grafika


post, stories


událost na facebooku


plakáty


program offline i online


CO POMŮŽE Z VAŠÍ STRANY

Natočte reels s pozvánkou, postujte stories s odkazem na prodej lístků. Označujte profil @radlickakulturnisportovna a my vše přesdílíme.

DOKÁŽEME UDĚLAT I VÍC...

Na Instagramu vás dokážeme posunout mnohem dál. Dokážeme pro vás natočit profi reelsko s pozvánkou, udělat super fotky,... Navrhneme vám vhodné zacílení reklamy, rozešleme newsletter na návštěvníky uplynulých podcastů a našich akcí.
Stáhněte si ceník naší produkce, kde můžete snadno zaškrtat, o jaké promo máte zájem a pošlete ho markeťačce Zuzce na email marketing@dudesandbarbies.cz. Ozve se vám a domluvíte se, co a jak.